What should be in our cabinet in 2013

piątek, lutego 22, 2013

Co w 2013 roku powinno znaleźć się w naszych szafach : 


Co dziewczyny powinny mieć w swoich szafach, żeby być modne w 2013 roku?


W przyszłym roku dziewczyny powinny mieć w swoich szafach dużo sukienek. W 2013 roku modne będą sukienki z lat 40., nierozkloszowane, dopasowane i grzeczne. Modne będą też kwiaty.

Jakie trendy w przyszłym roku mogą nas jeszcze zaskoczyć?

Będzie przezroczyście i plastikowo. Modne będą takie torebki i płaszcze. Warto też będzie mieć futro wyglądające jak sztuczne. Poza tym czeka nas z jednej strony dużo bieli, a z drugiej dużo geometrycznych wzorów. Ubrania zdominują pastele, w zapomnienie odejdą burgundy.

Czekają nas jeszcze jakieś modowe powroty?


Tak. Powrócą proste spodnie na kant à la Aniołki Charliego. Na salony po raz kolejny wejdzie też tzw. glam sport, czyli ubrania inspirowane sportem. Popularne będzie np. noszenie szpilek do spodni przypominających dresy. W przyszłym roku za sprawą Prady pojawią się też stroje inspirowane Japonią, samurajami i gejszami.

Ciągle na topie jest też styl vintage.

Tak dobrym przykładem tego są torebki-kuferki przypominające babcine torby.

Trendy kreują wielcy projektanci. Jakieś pokazy w tym roku szczególnie wpadły Tobie w oko?


Jedną z najpiękniejszych była kolekcja Dolce&Gabbana z elementami włoskimi, kwiatami, wielkimi kolczykami, kolorowymi dodatkami i kobiecymi fasonami. Myślę, że będzie to jedna z kolekcji, która zainspiruje "sieciówki". Pamiętam jeszcze pokaz marki Louis Vuitton z graficzną kratką à la lata 60.

Chanel pokazała kosmiczne stroje i torebkę hula hop, jeden z ciekawych dodatków na przyszły sezon. Marka Burberry zaprezentowała kosmiczne płaszcze z materiału wyglądającego jak plastik. Celine pokazała włochate buty i szpilki z malowanymi paznokciami.

You Might Also Like

1 komentarze

Thanks for your comment and observations. ♥♥

Translate

Like us on Facebook

Instagram